Hary - 7 przeszkód"7 przeszkód" to nietypowy sposób promocji nowego wydawnictwa wytwórni Pierwszy Milion założonej przez Zeus i Joteste. Utwór ten jest zapowiedzią nadchodzącego projektu czyli solowej EP'ki Harego pt. "7 Grzechów", wyprodukowanej przez Zeusa. "7 przeszkód" daje słuchaczom możliwość poznania genezy powstania tego wydawnictwa, które na drodze do finalnego ukazania się potkało całe mnóstwo problemów.

Hary o utworze "7 Przeszkód" zapowiadającym EP "7 Grzechów" mówi tak: "Siedem Grzechów = Siedem przeszkód. Opublikowany w dniu dzisiejszym nasz wspólny numer z Zeusem opisuje często w sposób humorystyczny proces powstawania płyty i problemy, które towarzyszyły nam podczas prac nad nią. Zdajemy sobie sprawę, że zapowiadaliśmy ten projekt już bardzo dawno i do dziś śmiejemy się, że nagranie tych 7 numerów zajęło nam prawie 5 lat. Dzięki temu kawałkowi jednak każdy ze słuchaczy, którzy czekają na tą EPkę dowie się dlaczego tak długo nie mogła ona ujrzeć światła dziennego. Dzisiaj jesteśmy w momencie, w którym każdy z nas podpisuje się w 100% pod tą produkcją. Oddamy w Wasze ręce dopracowaną, dobrze brzmiącą EPkę, z nadzieją, że poglądy na niej wyrażone pozwolą niektórym słuchaczom spojrzeć na scenę trochę z innej perspektywy."

Utwór nie znajdzie się na fizycznej wersji EP "7 Grzechów". Artyści postanowili udostępnić go słuchaczom do darmowego downloadu.

EP Hary "7 Grzechów" (prod. Zeus) ukaże się w kwietniu 2013 roku nakładem wytwórni Pierwszy Milion we współpracy ze Step Records.

Tekst, rap: Sławek "Hary" Fajek, Kamil "Zeus" Rutkowski
Muzyka: Kamil "Zeus" Rutkowski
Mix / mastering: Zbigniew "Zbylu" Sarnowski

Hary na fb - http://www.facebook.com/haryosd
Zeus na fb - http://www.facebook.com/zeuspierwszymilion

LINK DO DARMOWEGO POBRANIA UTWORU: http://www.mediafire.com/?q12z9kirkzmvqg9