Agencja artystyczna Pull Up z dumą zaprasza na koncert reprezentanta Step Records, rapera Z.B.U.K.U, autora świetnie przyjętego przez słuchaczy albumu "Że życie ma sens". Tym razem odwiedzi BEŁCHATÓW!

Kiedy? 20.06.2014 r. (piątek), godz. 19.00

Gdzie? 7 Grzechów, ul. Pabianicka 5, BEŁCHATÓW

Kto? Z.B.U.K.U, ...

Za ile? 10 PLN (50 szt.), 15 PLN (100 szt.), 20 PLN (w dniu koncertu)

BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY!

  • Sprzedaż on-line:
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule maila "BILETY - MIASTO - DATA - ILOŚĆ") - po zaksięgowaniu wpłaty Twoje nazwisko pojawi się na liście gości, która będzie dostępna przy wejściu na imprezę!
  • Sprzedaż stacjonarna (NIEBAWEM):
    - 7 Grzechów, ul. Pabianicka 5, BEŁCHATÓW

Patronat:

lodzkirap.pl
Bełchatowski Rap
RapLuz
Jaram Się Rapem Jak Ty Zielskiem
Liveonstage.pl
koncertomania.pl
Jestem kobietą i Kocham RAP
Rap w Polsce
Hip-Hop Daje MI Siłę
Slizg.eu
Rapowa Polska
Najlepszy Polski Rap
Moja miłość R.A.P
Underground Music
Pierdol wszystko i posłuchaj Rapu
Z Rapem Wychowani

Chcesz zagrać support? Prześlij nam swoją twórczość i opis swojej działalności: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule maila "SUPPORT - MIASTO - NAZWA")

Chcesz zostać promotorem imprezy? Wziąć udział w promocji wydarzenia na terenie swojego miasta i zarabiać dzięki dystrybucji biletów? Napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule maila "PROMOTOR - MIASTO - IMIĘ, NAZWISKO")

Polub profil Organizatora, by być na bieżąco z informacjami dotyczącymi tej imprezy: http://facebook.com/PullUp.Official